Kravat

Giyim konusunda genel olarak zevkini kravatın üzerinden yapılan değerlendirmeler belirtiyor.Kravat kumaşları dokuma ve baskı olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Kravat İğnesi

Kravat iğnesi, kravatın alt taraftaki gömlek ön kısmına tutturulması için sallanmasının önlenmesi ve bağlantının düzgün bir şekilde görünüme neden olan bir giyim aksesuarıdır.

Papyon & Kuşak

Mans Tekstil hem klasik hem spor kıyafetlerinizle birlikte kullanabileceğiniz klasik ve örme papyon ve kuşak çeşitleri ile zengin koleksiyonumuza göz geçirebilirsiniz.

Kol Düğmesi

Gömleklerin kol uçlarını birbirine bağlayan, ancak özel tasarımlarda bir nevi düğme işlevinde şık bir görüntü sağlayan kol düğmeleri, erkeklerin giyim tarzında belirleyici özellik taşır.

Ayakkabı

Ayakkabı; ayakların yer ile doğrudan temasını keserek yabancı maddelerden ve değişik hava koşullarından koruyan, bunun yanı sıra şıklığı tamamlayan her türlü ayak giyeceği.

Kemer

Kemer, bele dolayarak toka ile tutturulan, kumaş, deri veya metalden yapılan bel bağıdır. Giysilere bağlı olarak üretilmiş olabileceği gibi, giysilerden bağımsız bir biçimde aksesuar amacı ile de kullanılabilir.

Çorap

Çorap, ayağa giymek için örülen giysi. Elde ve yuvarlak örme makinesinde örülür. Yuvarlak örgü makineleri iki çeşit olup, tek silindirli ve çift silindirli diye adlandırılırlar.

Kasket Şapka

Kasket erkeklerin giydiği, önü siperlikli başlığa verilen addır. Kimilerine göre kıyafeti tamamlayan bir aksesuar, kimilerine göre de soğuk havalarda yoldaş olan kasketleri, günümüzde özellikle erkekler tercih ediyor.

Mendil

Mendil, burun ve ter silmekte, el ve yüz kurulamakta kullanılan küçük, kare biçiminde kumaş veya yumuşak, ince kâğıt. Bazen takım elbisede tamamen dekoratif bir aksesuar olarak kullanılır, buna cep mendili denir.

Atkı

Atkı; boyun, omuz veya bazen başa atılan örtü. İpek, dantel, yün, kürk gibi çeşitli malzemelerden yapılabilir. Yünden yapılanlar genellikle soğuktan korunmak amacıyla kullanılır.

Yelek

Yelek üretimimizde kullanmış olduğumuz tüm aksesuarlar ve malzemeler özenle seçilerek üretim sürecinde karar verilmiş zengin bir çeşidimiz bulunmaktadır.

Yaka İğnesi