Mans Tekstil, yurt dışındaki tüm markalara da hizmet verebilmek için bünyesinde ihracat departmanı mevcuttur.

Mans Tekstil olarak Türkiye’de sunduğumuz üretimi büyük bir disiplin, kalite ve titizlik ile uluslararası standartlara uygun olarak dünya tüketicilerine sunmaktayız.

Mans Tekstil ticari ahlaka önem veren, toplumun değerlerine özen gösteren, şeffaf ve dürüst bir yönetim anlayışını benimsemiştir.

Müşterilerimizin Türkiye’den istemiş olduğu Takım elbise, Damatlık, Ceket, Mont, Kaban, Palto, Yelek, Pantolon, Gömlek, Triko, Ayakkabı, Çorap, Kravat ve Kumaş üretim veya hazır ürünleri temin edebilecek tüm hizmeti sunmaktayız. Bu hizmeti verirken gerekli olan gücü yıllar içerisinde edindiği tecrübe ile istenilen standartlarda ve fiyatta üretim yaptırmak isteyen tüm firmalara hizmet verebilmek için farklı müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurduğu ve geliştirdiği departmanlarından almaktadır.

Mans Tekstil, dünyaca ünlü markaların onayladığı ve yüksek kalite standartlarında hizmet verdiği üretim fabrikasıdır.

Mans Tekstil müşterilerimizin sipariş ettiği ürünleri üretmekle kalmayıp onlara daha iyi hizmet sunabilmek için tam teşekküllü ihracat departmanımız ile dünyanın her yerine kolay ve hızlı bir şekilde ihracat yüklemesi yapabilmektedir. Firmamız ürünlerin nakledilmesi ve ihracat gümrük işlemleriyle ilgili tüm detaylı çalışmaları yapmaktadır.

Mans Tekstil, üretim tesisinde üretilen Takım elbise, Damatlık, Ceket, Mont, Kaban, Palto, Yelek, Pantolon, Gömlek, Triko, Ayakkabı, Çorap, Kravat ve Kumaş ürünleri; Asya’nın, Afrika’nın, Amerika’nın ve Avrupa’nın seçkin markalarının vitrinlerinde boy göstermektedir.

İhracatımız ile ilgili her türlü bilgi ve distribütörlük talepleriniz için mehmet@manstekstil.com ‘a mail atarak veya “İletişim” kısmındaki Bize Ulaşın formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.