Erkek takı ve aksesuarlarının en şık seçeneklerinden biri olan kol düğmeleri sadece özel günlerde ve önemli toplantılarda değil günlük hayatta da şıklığı ile göz dolduran beylere eşlik ediyor. Gömleklerin kol uçlarını birbirine bağlayan, bir nevi düğme işlevinde ancak özel tasarımlarla oldukça şık bir görüntü sağlayan kol düğmeleri, sadece kol uçlarını birbirine bağlamanın ötesinde, erkeklerin giyim tarzında belirleyici özellik taşır.

Yıllar öncesinde kullanılmaya başlayan, bir dönem soyluluğun simgesi olarak kullanılan kol düğmeleri, artık bu anlamını elbette taşımıyor. Genellikle özel günler ya da törenler için saklanan kol düğmeleri, farklılık ve şıklığının yanı sıra kullanan erkeklere prestij katan bir aksesuar olarak görülmektedir.

Kol düğmesi deyip geçmeyin. Bu aksesuar kendine güvenin sembolü; hem statünün hem de kişiliğin gizliden gizliye ama güçlü bir ifadesi; karakterin, tarzın ve refahın işareti.

Bir erkeğin saat dışında takım elbise ile birlikte kullanabileceği en şık aksesuar olarak kol düğmeleri ile ilgili çok geniş çeşitlerimiz mevcuttur. Kol düğmesi kullanımını tamamen kişisel zevk ve tercih olarak değerlendiriliyor. Kol düğmelerinin takım elbiseye ciddi bir hava verdiğini ve renk uyumu sağlamak için kullanılabilecek güzel bir aksesuar olduğunu belirmek gerekiyor. Kol düğmesi tamamen tarz meselesidir. Oldukça rahat bir iş ortamında, diğer insanlar gömlek kollarını kıvırırken, kol düğmesi kullanarak tarzınızı ortaya koymanızda hiçbir sakınca yoktur.

Her sezonda kol düğme modellerimizi, showroomdaki özgün tasarımlarımızla beraber ürünlerimizi size göstermekten memnuniyet duyar ve iyi bir iş için sizleri bekleriz.