Takım Elbise

Erkek şıklığının en önemli parçalarından birini simgeleyen takım elbise, doğru kuralları uygulayarak seçildiğinde, baş döndürücü etki yaratabiliyor.

Ceket

Ceket modellerimiz müşterilerimizin istediği model ve detayda üretilmekle beraber tam astarlı ve yarım astarlı olarak talebe göre üretim yapılmaktadır.

Pantolon

Pantolon modellerimiz müşterilerimizin istediği model ve detayda üretilmekle beraber hem erkek klasik pantolon hem chino hemde spor pantolon olarak talebe göre üretim yapılmaktadır.

Smokin

Mans Tekstil, smokin çeşitlerimiz üretilen ürünlerin tamamlanması, ambalajlanması, etiketlenmesi, taşınması ve dağıtımı standartlara uygun olarak yapılmaktadır.

Dış Giyim

Kaban, Mont, Palto üretiminde uzmanlaşan firmamız üretim tecrübesi, deneyimli kadrosu ve yüksek kalite bilinci ile müşterilerinin tüm talebine cevap verebilecek entegre üretim tesistir.

Gömlek

Mans Tekstil İyi bir gömleği gösteren en önemli ayrıntı yakasıdır. Dikkati çeken ilk şey, yakanın giyilen takım elbiseyle ve kişinin yüz şekliyle uyumlu olmasıdır.

T-Shirt

Tişört, genellikle kısa kollu, çocuk ve yetişkinler için yazın giyilen ince bez parçasından yapılmış bir üst giysidir. Pamuklu olanlar yaz aylarında daha çok tercih edilir. Baskılı veya baskısız olabilir.

Triko

Triko kumaşlar, kışlık ve mevsimlik kazak, hırka, süveter, eldiven, kaşkol gibi dış giyim ürünlerinde kullanıldığı gibi, yazlık ve mevsimlik dış giyim olarakta trikonun kullanımı da gün geçtikçe artmaktadır.