Modern dünyanın şık centilmenleri için büyük önem taşıyan ceket, yıllardır her özel günün ve önemli toplantıların odak noktası olmaya devam ediyor. Erkek şıklığının en önemli parçalarından birini simgeleyen ceket, doğru kuralları uygulayarak seçildiğinde, baş döndürücü etki yaratabiliyor.

Erkek giyim üretiminde uzmanlaşan firmamız üretim tecrübesi, deneyimli kadrosu ve yüksek kalite bilinci ile müşterilerinin tüm taleplerini titizlikle ele alarak her türlü imalat talebine cevap verebilecek entegre üretim tesistir.

Tam Astarlı Ceket, Blazer Ceket, Klasik Ceket, Kışlık Ceket, Desenli Ceket ve Ekose Ceket.

Yarım Astarlı Ceket, Spor Ceket, Slim Fit Ceket, Yazlık Ceket, Düz Ceket ve Çizgili Ceket.

Ceket üretiminde her aşamayı düzenli takip edebilmekte ve böylece olası hataların önüne geçebilmektedir. Ceket üretim fabrikamızda sıfır hata bilinci ile yetiştirdiği deneyimli kadrosu her türlü model değişikliğine adapte olabilecek esnekliğe sahip olan imalat bandı toplam talebi karşılayacak üretim kapasitesine sahiptir.

Mans Tekstil, Ceket üretim tesisinde üretilen ürünlerin tamamlanması, ambalajlanması, etiketlenmesi, taşınması ve dağıtımı standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Ceket üretimi ve kalite kontrolleri tamamlanarak depoda hazır hale getirilen ürünlerin müşteriye zamanında ulaşması için sevkiyatın sipariş aşamasında belirtilen detaylar çerçevesinde yapılmasına özen gösterilmektedir.

Her sezonda üretilen Ceket modellerimizi, showroomdaki özgün tasarımlarımızla beraber ürünlerimizi size göstermekten memnuniyet duyar ve iyi bir iş için sizleri bekleriz.