Her mevsimde erkeklerin gün içerisinde rahatlıkla kullanabileceği en temel kıyafetlerin başında gömlek gelir. Kolay bir şekilde pantolon ve ceket gibi diğer kıyafetlerle kombinlenebilen gömlekler ile rahatlığın yanı sıra üst düzey bir şıklığa kolaylıkla ulaşılabilir. Kıyafet seçiminde gömleğin çok önemli bir rolü vardır.

Her koleksiyon ile yeniden tasarlanan gömlekler, erkek giyiminin en çok kullanılan ürünleri arasında yer alıyor. Çizgili, kareli, baskılı, desenli kumaşları, farklı renkleriyle kendi modasını oluşturan gömlekler, pamuklu, keten, ipek kumaşları ile rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor.

Gömlek giyiminde kalite, rahatlık, sağlık, güvenlik başlıkları dikkat edilmesi gereken önemli konulardır. Gömleklik kumaş, elyaftan konfeksiyona kadar uzanan geniş bir üretim zincirine sahiptir ve tüm aşamaların ayrı bir önemi vardır. Bitmiş ürünün kalitesi ancak tüm üretim aşamalarındaki kalite düzeyinin sağlanması ile mümkündür.

Gömlek üretiminde uzmanlaşan firmamız üretim tecrübesi, deneyimli kadrosu ve yüksek kalite bilinci ile müşterilerinin tüm taleplerini titizlikle ele alarak her türlü imalat talebine cevap verebilecek entegre üretim tesistir.

Oxford gömlekler, yaka şeklini koruduğu için kravat kullanan beylerin tercihi ettiği modeller arasında yer almaktadır. Klasik, casual ve spor gibi pek çok stil ile tercih edilebilir.

Uzun kollu gömlekler her zaman için daha cool görünmenizi sağlar. Uzun kollu gömlekler denilince akla sadece kış ayları gelse de yaz aylarında da kolları biritli uzun kollu gömlekler tercih edilmelidir.

Gömleği tamamlayan aksesuarlar arasında ilk olarak kol düğmeleriyer almaktadır. Çift manşetli gömleklerin kol boyu diğer gömleklere göre daha uzun olduğu için kullanacağınız ceket, kol düğmeli manşetinizi öne çıkararak stilinize gösterdiğiniz özene dikkat çekebilirsiniz. Gömleğiniz ile uyumlu renk ve desende tercih edeceğiniz kravatınız ve şık bir saat ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Pamuk, polyester ve naylon gibi sentetik malzemeler ile üretilen gömleklerde talebe göre üretim yapmaktayız.

Her sezonda üretilen gömlek modellerimizi, showroomdaki özgün tasarımlarımızla beraber ürünlerimizi size göstermekten memnuniyet duyar ve iyi bir iş için sizleri bekleriz.