Smokin birçok sosyal etkinlikte erkekler tarafından giyilen yarı resmî bir giyim çeşididir. Ceket ve pantolon genellikle siyah iken içine beyaz kesik yakalı bir gömlek giyilir ve siyah papyon takılır. Seyrek olarak gece mavisi renkli olana da rastlanır. 

Keskin hatları, şık detayları ve asil duruşuyla smokin elit damatların ilk tercihidir. Tarihi mekan düğünlerinde ya da otel düğünlerinde kullanmaktan çekinmeyeceğiniz smokinler, resmi olmakla birlikte, bir fraka oranla daha rahat ve tekrar yorumlanabilir bir giysi olduğu için birçok damat tarafından da tercih edilir. Hazır modellerden çok kişiye özel dikilen smokinler, modası hiç geçmeyecek bir damatlık çeşididir.

Modern dünyanın şık centilmenleri için büyük önem taşıyan smokin ve damatlık, yıllardır her özel günün ve önemli toplantıların odak noktası olmaya devam ediyor. Erkek şıklığının en önemli parçalarından birini simgeleyen takım elbise, doğru kuralları uygulayarak seçildiğinde, baş döndürücü etki yaratabiliyor.

Erkek giyim üretiminde uzmanlaşan firmamız üretim tecrübesi, deneyimli kadrosu ve yüksek kalite bilinci ile müşterilerinin tüm taleplerini titizlikle ele alarak her türlü imalat talebine cevap verebilecek entegre üretim tesistir.

Smokin ve Damatlıklar yelek ve kravat, yelek ve papyon, papyon ve kuşak kullanılarak kombinlenerek müşteri istek ve taleplerine göre çalışmalar yapmaktayız.

Smokin ve Damatlık üretiminde her aşamayı düzenli takip edebilmekte ve böylece olası hataların önüne geçebilmektedir. Üretim fabrikamızda sıfır hata bilinci ile yetiştirdiği deneyimli kadrosu her türlü model değişikliğine adapte olabilecek esnekliğe sahip olan imalat bandı toplam talebi karşılayacak üretim kapasitesine sahiptir.

Mans Tekstil, smokin ve damatlık üretim tesisinde üretilen ürünlerin tamamlanması, ambalajlanması, etiketlenmesi, taşınması ve dağıtımı standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Smokin ve damatlık üretimi ve kalite kontrolleri tamamlanarak depoda hazır hale getirilen ürünlerin müşteriye zamanında ulaşması için sevkiyatın sipariş aşamasında belirtilen detaylar çerçevesinde yapılmasına özen gösterilmektedir.

Her sezonda üretilen SmoKin ve Damatlık modellerimizi, showroomdaki özgün tasarımlarımızla beraber ürünlerimizi size göstermekten memnuniyet duyar ve iyi bir iş için sizleri bekleriz.