Tişört, genellikle kısa kollu, çocuk ve yetişkinler için yazın giyilen ince bez parçasından yapılmış bir üst giysidir. Pamuklu olanlar yaz aylarında daha çok tercih edilir. Tişörtler baskılı veya baskısız olabilir.

T-Shirt üretiminde uzmanlaşan firmamız üretim tecrübesi, deneyimli kadrosu ve yüksek kalite bilinci ile müşterilerinin tüm taleplerini titizlikle ele alarak her türlü imalat talebine cevap verebilecek entegre üretim tesistir.

Polo Yaka: Polo yaka tişört olarak geçtiği için sonuçta buraya ekliyoruz yoksa başlı başına bir klasik diyebiliriz. Yine T şekli ve Y yaka gibi alta doğru giden bir açıklık (düğmeli düğmesiz) ve temel farkı kenarlara doğru açılan kesik yakası. Adını İngiltere’de asilzadeler tarafından oynanan Polo oyunundan almıştır.

Yuvarlak Yaka: En çok tercih edilen çeşidi diyebiliriz. Ki buna standart demek daha doğru olur. Çünkü her türlü vücut yapısı için uygundur.  

Y Yaka: Ortasından bir gömlek açığı gibi sadece belli yere kadar ilerleyen tişört çeşidi. Genellikle düğme kullanılır.

V Yaka: Rahattır ve boğazınıza baskı yapmaz, bu yüzden bile tercih edilebilir. Fakat son zamanlarda trend olmasına rağmen fit bir vücut yapısına sahip olmanız avantajlıdır. Siyah ve beyaz renkleri çok güzel duruyor. Takım elbise içine bile giyebilirsiniz.

T-Shirt üretiminde her aşamayı düzenli takip edebilmekte ve böylece olası hataların önüne geçebilmektedir. Üretim fabrikamızda sıfır hata bilinci ile yetiştirdiği deneyimli kadrosu her türlü model değişikliğine adapte olabilecek esnekliğe sahip olan imalat bandı toplam talebi karşılayacak üretim kapasitesine sahiptir.

Her sezonda üretilen T-shirt modellerimizi, showroomdaki özgün tasarımlarımızla beraber ürünlerimizi size göstermekten memnuniyet duyar ve iyi bir iş için sizleri bekleriz.