Modern dünyanın şık centilmenleri için büyük önem taşıyan takım elbiseler, yıllardır her özel günün ve önemli toplantıların odak noktası olmaya devam ediyor. Erkek şıklığının en önemli parçalarından birini simgeleyen takım elbise, doğru kuralları uygulayarak seçildiğinde, baş döndürücü etki yaratabiliyor.

Erkek giyim üretiminde uzmanlaşan firmamız üretim tecrübesi, deneyimli kadrosu ve yüksek kalite bilinci ile müşterilerinin tüm taleplerini titizlikle ele alarak her türlü imalat talebine cevap verebilecek entegre üretim tesistir.

Takım elbise = Ceket ve Pantolon 2’Lİ

Yelekli Takım Elbise = Ceket, Pantolon ve Yelek 3’Lü denmektedir.

Takım elbise üretiminde her aşamayı düzenli takip edebilmekte ve böylece olası hataların önüne geçebilmektedir. Takım elbise üretim fabrikamızda sıfır hata bilinci ile yetiştirdiği deneyimli kadrosu her türlü model değişikliğine adapte olabilecek esnekliğe sahip olan imalat bandı toplam talebi karşılayacak üretim kapasitesine sahiptir.

Mans Tekstil, Takım Elbise üretim tesisinde üretilen ürünlerin tamamlanması, ambalajlanması, etiketlenmesi, taşınması ve dağıtımı standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Takım Elbise üretimi ve kalite kontrolleri tamamlanarak depoda hazır hale getirilen ürünlerin müşteriye zamanında ulaşması için sevkiyatın sipariş aşamasında belirtilen detaylar çerçevesinde yapılmasına özen gösterilmektedir.

Her sezonda üretilen Takım Elbise modellerimizi, showroomdaki özgün tasarımlarımızla beraber ürünlerimizi size göstermekten memnuniyet duyar ve iyi bir iş için sizleri bekleriz.