Hakkımızda

Mans Tekstil, en ileri teknoloji ile donatılmış dikim konusunda deneyimli uzman kadrosu ile her türlü talebe cevap verebilecek kapasitede entegre bir tesistir.

Misyon & Vizyon

Dikişte gösterdiğimiz ince özen ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını kurumsal bir yapı ile kaliteli ürünler sunmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Müşterilerimiz

Mans Tekstil erkek giyim üretiminde müşteri taleplerine göre hareket etmekteyiz. Ulusal ve uluslararası tanınırlığı olan markalar için yüksek kaliteli ürünler üretiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerine %100 en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiş olan Mans Tekstil ulusal ve uluslararası markalara hizmet etmeye devam etmektedir.

Neden Biz

Mans Tekstil, erkek giyim ürünleri satan tüm firmalara istediği ürünü, istediği detayda ve fiyat aralığında en kısa sürede üretip teslim etmektedir.

Kapasite

Mans Tekstil erkek giyim üretimi ve erkek giyim hazır ürün ile ilgili müşterilerimizin talep ettiği tüm ürünleri tedarik edebilmektedir.

Değerlerimiz

Tasarımda yenilikler ve kumaş geliştirme konularında üreticilerimizle birlikte kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Sertifikalarımız

Mans Tekstil üretim kalitesini bağımsız kurum ve kuruluşlardan aldığı kalite ve uygunluk belgeleri ile sağlamaktadır.

İhracat Politikalarımız

Müşterilerimizin istemiş olduğu gönderi şekillerine göre kara, hava veya deniz yoluyla ürünlerini gönderebilmektedir.

İthalat Politikalarımız

Mans Tekstil ticari ahlaka önem veren, toplumun değerlerine özen gösteren, şeffaf ve dürüst bir yönetim anlayışını benimsemiştir.

Kalite Politikalarımız

Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, Kalitede, verimlilikte ve fiyatta uluslararası pazarda tercih edilmeyi..

İnsan Kaynakları

Aynı değer, prensip ve idealleri paylaşarak birlikte çalıştığımız insan kaynağımızın en önemli zenginliğimiz olduğuna inanıyoruz.