Mans Tekstil olarak Türkiye’de sunduğumuz üretimi büyük bir disiplin, kalite ve titizlik ile uluslararası standartlara uygun olarak dünya tüketicilerine sunmaktayız.

Mans Tekstil ticari ahlaka önem veren, toplumun değerlerine özen gösteren, şeffaf ve dürüst bir yönetim anlayışını benimsemiştir.

Mans Tekstil, yurt dışındaki tüm markalara da hizmet verebilmek için bünyesinde ithalat departmanı mevcuttur.

Müşterilerimizin Türkiye’den istemiş olduğu Takım elbise, Damatlık, Ceket, Mont, Kaban, Palto, Yelek, Pantolon, Gömlek, Triko, Ayakkabı, Çorap, Kravat, Tekstil Malzemeleri ve Kumaş üretimi veya hazır ürünleri temin edebilecek tüm hizmeti sunmaktayız. Bu hizmeti verirken gerekli olan gücü yıllar içerisinde edindiği tecrübe ile istenilen standartlarda ve fiyatta üretim yaptırmak isteyen tüm firmalara hizmet verebilmek için farklı müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurduğu ve geliştirdiği departmanlarından almaktadır.

Mans Tekstil, dünyaca ünlü markaların onayladığı ve yüksek kalite standartlarında hizmet verdiği tekstil firmasıdır.

Mans Tekstil müşterilerimizin sipariş ettiği ürünleri üretmekle kalmayıp onlara daha iyi hizmet sunabilmek için tam teşekküllü ithalat departmanımız ile dünyanın her yerinden müşterilerimizin tüm malzemelerini ithal edip istenilen detayda üretip kolay ve hızlı bir şekilde ihracat yüklemesi yapabilmektedir. Firmamız ürünlerin nakledilmesi ve ihracat gümrük işlemleriyle ilgili tüm detaylı çalışmaları yapmaktadır. Mans Tekstil, üretim tesisinde üretilen Takım elbise, Damatlık, Ceket, Mont, Kaban, Palto, Yelek, Pantolon, Gömlek, Triko, Ayakkabı, Çorap, Kravat ve Kumaş ürünleri; Asya’nın,  Afrika’nın, Amerika’nın ve Avrupa’nın seçkin markalarının vitrinlerinde boy göstermektedir.