Mans Tekstil, kurulduğu günden bu yana her zaman sektöre dair yeni gelişmeleri takip eden bir yapıya sahip olmuştur. Kullanılan malzemelerden üretim tekniklerine, son teknoloji makinelerden kalite kontrol alanındaki hassas uygulamalara kadar çağın gerekliliklerini takip eden firmamız, bu noktada yetişmiş, eğitimli ve gelişime açık personeli ile üretim kapasitesinin gelen talepler doğrultusunda arttırmaya müsait oluşu ve malzeme tedarik edilebilmesi de diğer firmalardan ayıran en önemeli özelliklerindendir.

Mans Tekstil, erkek giyim ürünleri satan tüm firmalara istediği ürünü, istediği detayda ve fiyat aralığında en kısa sürede üretip teslim etmektedir. Müşterilerimizin kendi markalarıyla üretmemizi istediği ürünleri; Takım elbise, Damatlık, Ceket, Mont, Kaban, Palto, Yelek, Pantolon, Gömlek, Triko, Ayakkabı, Çorap, Kravat ve Kumaş gibi ürünleri ister fason üretimi yaptırabilirler veya bitmiş hazır ürün olarak satın alabilirler.

Mans Tekstil, her zaman müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi, kalitesinden asla taviz vermemeyi, istenilen detaylara göre üretim yapmayı, talep edilen fiyat aralığında istenilen standartlarda hizmet sunmayı, siparişlerin tam zamanında müşterilere gönderilmesini sağlamayı, müşterinin aldığı hizmetten memnun kalmasını, kendini yenilemesini ve onlara her anlamda gerekli tüm desteğini vermeyi amaç edinir.

Mans Tekstil, bölgesindeki en büyük erkek giyim üreticilerden birisi olarak, vizyon ve misyonunda güncellemeler yaparak, tasarımı özel ve hızlı üretime uygun konfeksiyon ürünleri sunarak, müşterileri tarafından tercih edilir bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  • Deneyimli Uzman üretici
  • Detaya göre üretim
  • Kaliteli üretim
  • Uygun fiyat
  • Hızlı teslimat
  • Dünyanın her yerine kargo
  • %100 Memnuniyet