Modern dünyanın şık centilmenleri için büyük önem taşıyan Pantolon modelleri yıllardır her özel günün ve önemli toplantıların odak noktası olmaya devam ediyor. Erkek şıklığının en önemli parçalarından birini simgeleyen Pantolon çeşidimiz doğru kuralları uygulayarak seçildiğinde, baş döndürücü etki yaratabiliyor.

Pantolon çeşitlerimiz müşteri taleplerine göre farklılık göstermekle olup bazıları; Kumaş Pantolon, Spor Pantolon, Casual Pantolon, Kanvas Pantolon, Kadife Pantolon ve Chino Pantolon. 

Erkek giyim üretiminde uzmanlaşan firmamız üretim tecrübesi, deneyimli kadrosu ve yüksek kalite bilinci ile müşterilerinin tüm taleplerini titizlikle ele alarak her türlü pantolon imalat talebine cevap verebilecek entegre üretim tesistir.

Pantolon modellerimiz müşterilerimizin istediği model ve detayda üretilmekle beraber hem erkek klasik pantolon hem chino hemde spor pantolon olarak talebe göre üretim yapılmaktadır.

Pantolon üretimimizde kullanmış olduğumuz tüm aksesuarlar ve malzemeler özenle seçilerek üretim sürecinde karar verilmiş zengin bir çeşidimiz bulunmaktadır. Kullanmış olduğumuz kumaşlar düz, çizgili ve ekose olmak üzere yünlü, yün karışımlı ve poliviscon oluşmaktadır. Kumaş seçimleri müşterimizin stokta hazırda bulunan ürünlerimizden seçebildiği gibi veya istediği karışımlarda ve özelliklerde üretilebilmektedir. Kumaş üretimi ortalama 8-10 hafta sürmektedir.

Pantolon üretiminde her aşamayı düzenli takip edebilmekte ve böylece olası hataların önüne geçebilmektedir. Pantolon üretim fabrikamızda sıfır hata bilinci ile yetiştirdiği deneyimli kadrosu her türlü model değişikliğine adapte olabilecek esnekliğe sahip olan imalat bandı toplam talebi karşılayacak üretim kapasitesine sahiptir.

Mans Tekstil, Pantolon üretim tesisinde üretilen ürünlerin tamamlanması, ambalajlanması, etiketlenmesi, taşınması ve dağıtımı standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Pantolon üretimi ve kalite kontrolleri tamamlanarak depoda hazır hale getirilen ürünlerin müşteriye zamanında ulaşması için sevkiyatın sipariş aşamasında belirtilen detaylar çerçevesinde yapılmasına özen gösterilmektedir.

Her sezonda üretilen Pantolon modellerimizi, showroomdaki özgün tasarımlarımızla beraber ürünlerimizi size göstermekten memnuniyet duyar ve iyi bir iş için sizleri bekleriz.