Günümüzde seçkin davetlerden profesyonel hayata, sokak modasına kadar uzanan papyon kullanımı, pek çok farklı stile eşlik eder hale geldi.
Eskinin şıklığına atıfta bulunan ve seçimlerinde incelik gerektiren papyon, kendine has duruşu olan bir aksesuar… Şahsiyeti ifade etmenin ince bir yolu. 

Günümüzde ise papyon; resmi davetler, düğünler, törenler, baloların yanı sıra günlük giyim stilinde de yerini almıştır. Moda blogları, erkek aksesuar markaları papyonun günlük kıyafet tarzına nasıl dahil edileceğine ilişkin orijinal fikirler sunmaktadır.

Papyon çeşitleri; bağlamalı, hazır bağlanmış ve klipsli modelleri ile erkek aksesuarları arasında yerini almaktadır. Kendi tarzınıza uygun şekilde bağlayabileceğiniz bağlamalı modeller asimetriye sahip olacakları için daha doğal ve daha özgün bir görünüm sağlamaktadırlar. Bağlamalı papyonların gecenin sonunda çözülerek gömleğin yakasından sarkıtılması da stilin tamamlayıcısıdır. Önceden bağlanmış papyon modelleri boyna göre ayarlanabilmekte ve sizi papyon bağlama zahmetinden kurtarmaktadır. Klipsli modeller ise gömlek düğmesine veya yakasına klipsle tutturulmaktadır. Bu daha çok çocuklar için tercih edilen bir türdür.

Papyon kullanımında en önemli konu, kaliteli kumaştan üretilmiş ve gerçek karakteri olan papyonları giyim stilinize dahil edebilmenizdir. Hem resmi hem spor kıyafetlerinizle birlikte kullanabileceğiniz klasik ve örme papyon çeşitleri zengin koleksiyonunda yer almaktadır. Tarzınıza uygun birbirinden estetik ve şık tasarımlı papyon modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.